עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מקשטים את הגן לקראת החגים

24/01/2016 00:42
בולי
בלונים, בלונים לפורים, קישוטי בלונים

בלונים הינם מוצרים שנועדו לשמח אנשים, לעשות רושם, ליצור אווירה טובה, למשוך את תשומת הלב ועוד, ואין קישוטים יותר מתאימים מהם לימי חגים. כמובן, שהם רצויים בחגים עליזים כמו חג הפורים שמתאים לילדים ולמבוגרים כאחד. הילדים משתתפים באירועי בתי ספר, גנים, מתנ"סים ויתר מוסדות חינוך ותרבות, ורבים מהם מגיעים למסיבות מיוחדות שנערכות מחוץ למסגרות אלו ובאופן פרטי. מבוגרים ייהנו מאירועים בעבודה, במסיבות פרטיות ובעוד מקומות. הרוב המכריע מגיע עם תחפושת ובמרבית המקומות יהיו בלונים לקישוט.


קישוט

בלונים מגיעים בשלל צורות וצבעים. יש אפשרות לרכוש בלונים רבים, לתלות אותם ולהכין שרשראות או אסופת בלונים גדולה. ניתן להכין שלטים ופלקטים, שרשראות צבעוניות ועוד, ולהוסיף להם בלונים. ניתן להכין ליצנים, מסיכות, אוזני המן מקרטון ולקשט כל אחד מהם בבלונים בצבעים שונים. את כל הבלונים וחומרי הגלם הללו ניתן לרכוש במקומות מתאימים. במסיבות מעט יותר מושקעות שמאורגנות על ידי חברות, ועסקים, או על ידי גופים וארגונים מוסדיים ואחרים, מומלץ להזמין חברה שמתמחה בקישוט המקום שנבחר לאירוע, כולל הוספת בלונים שונים. יש עמודי בלונים, שרשראות מיוחדות ועוד.


סוגי בלונים

חברה מקצועית בתחום מצוידת בכל האמצעים הנדרשים לצורך הכנת יצירות בלון מורכבות. היא תספק בלונים לפורים בכמות גדולה ותיצור מהם יצירות שונות. יש חלונות שניתן לייצור מבלונים ארוכים. יש כובעי בלונים שנעשים לפי צורות של חיות, יש בלוני ענק אותם ניתן להעיף אל על בשעת הריקודים. כל אלו מספקים חוויות עליזות וכל באי המסיבה יזכרו אותם לאורך זמן.


מסיבות ציבוריות

כמובן, שמסיבת פורים בעלת מוניטין כוללת גם תחרות תחפושות, ואנשים רבים מתאמצים ומכינים תחפושות מקוריות. בלונים חגיגיים יוסיפו המון בכל מסיבת פורים שמאורגנת על ידי גופים שונים ברשויות המקומיות. יש תהלוכות ועדליידות אשר במהלכן עוברים רכבים שעליהם מוצגות דמויות ענק של דינוזאורים, יצורים מהאגדות, בעלי חיים ועוד יצורים ידועים. על פלטפורמות רבות על הרכבים כאלו נוהגים לתלות בלונים.

ניתן להזמין שירות של חברה מקצועית בתחום. חברה אשר תייעץ ואף תספק ותתקין את הבלונים במסיבות המושקעות השונות, הציבוריות, המוסדיות והפרטיות. בלונים עליזים נותנים ערך מוסף, ההשקעה בהם אינה גדולה יחסית ומוסיפה רבות לחוויות כל אירוע של פורים.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: